Russell Advocaten adviseert onder andere internationaal opererende IT-bedrijven, grote merken en de fashion-industrie op gebieden die te maken hebben met de door hen in Nederland en Europa geleverde diensten. Wij adviseren IT-bedrijven bij hun dagelijkse bedrijfsvoering, waarbij kan worden teruggevallen op onze specifieke kennis van en affiniteit met het IT/ICT-recht.
U zoekt advies over?
Russell Advocaten is lid van de Vereniging voor Media- en Communicatierecht.
Bent u op zoek naar een goede advocaat in Amsterdam met kennis van ICT, privacy en intellectuele eigendom?
Bel ons dan vrijblijvend op 020 301 55 55 of stuur ons een e-mail.
De Tweede Kamer heeft op 16 december 2025 de Wet digitale algemene vergadering privaatrechtelijke rechtspersonen aangenomen. Deze wet maakt het mogelijk om algemene vergaderingen volledig digitaal te houden. Wat betekent dit voor bestuurders en aandeelhouders van bv’s, nv’s en andere rechtspersonen?
Bijna alle bedrijven maken inmiddels gebruik van een of andere vorm van AI. Dat betekent dat ze te maken kunnen krijgen met de verboden en regelingen uit de Europese AI Act. Hoe zorgt u dat u voldoet aan deze regels?
Een duurovereenkomst kan in principe altijd worden opgezegd, ook als daarover geen afspraken zijn gemaakt. Maar dat kan niet zomaar. Waar moet u rekening mee houden bij de opzegging? En hoe zit het als u af wilt wijken van de gemaakte afspraken over opzegging van de overeenkomst?