Nieuws, Blog en Publicaties

De advocaten van Russell Advocaten schrijven geregeld over actuele juridische ontwikkelingen. Hieronder vindt u een overzicht van onze blogs, nieuwsbrieven, boeken en artikelen.

Lees meer

Uw advocaat

mr. drs. Reinier W.L. Russell
mr. drs. Reinier W.L. Russell
managing partner

Reinier Russell adviseert nationale en internationale bedrijven in alle facetten van de dagelijkse bedrijfsvoering. Hij is breed gespecialiseerd in kwesties rond ondernemingen, personeel, vastgoed en overheid. Hij is sinds 1990 advocaat. Tevens is hij gecertificeerd mediator.
 

@: reinier.russell@russell.nl
t: +31 20 301 55 55


Onze Primeruscollega's in Noord-Amerika West

Publicatiedatum: 20 augustus 2019

Russell Advocaten beschikt via Primerus over een wereldwijd netwerk van advocaten die borg staan voor kwaliteit. Maak kennis met enkele van onze Primeruscollega's in het westen van de Verenigde Staten.

Vancouver, Canada

Koffman Kalef LLP

Contact: Jim M.J. Alam
@: jja@kkbl.com
T: +1 702 243 7000

www.kkbl.com

Fresno, California, USA

Coleman & Horowitt

Contact: Darryl J. Horowitt
@: dhorowitt@ch-law.com
T: +1 559 248 4820

www.ch-law.com

Las Vegas, Nevada, USA

Atkin Winner & Sherrod

Contact: Thomas E. Winner
@: twinner@awslawyers.com
T: +1 702 243 7000

www.awslawyers.com

Los Angeles, California, USA

Greenberg Glusker

Contact: Brian L. Davidoff
@: bdavidoff@greenbergglusker.com
T: +1 310 553 3610

www.greenbergglusker.com

Phoenix, Arizona, USA

Buch & Cracchiolo, P.A.

Contact: David M. Villadolid
@: dvilladolid@bcattorneys.com
T: +1 602 274 7611

www.bcattorneys.com

Portland, Oregon, USA

Haglund Kelley, LLP

Contact: Michael E. Haglund
@: mhaglund@hk-law.com
T: +1 503 225 0777

www.hk-law.com

Sacramento, California, USA

Wilke, Fleury, Hoffelt, Gould & Birney, LLP

Contact: David A. Frenznick
@: dfrenzncik@wilkefleury.com
T: +1 916 441 2430

www.wilkefleury.com

Salt Lake City, Utah, USA

Magleby Cataxinos & Greenwood

Contact: David Mull / Matthew B. McCune
@: mull@mcgiplaw.com
      mccune@mcgiplaw.com
T: +1 801 359 9000

www.mcgiplaw.com

San Diego, Californië, USA

Neil, Dymott, Frank, McCabe & Hudson APLC

Contact: Hugh A. McCabe
@: mccabe@neildymott.com
T: +1 619 238 1712

www.neildymott.com

San Diego California, USA

Ferris & Britton, A Professional Corporation

Contact: Michael R. Weinstein
@: mweinstein@ferrisbritton.com
T: +1 619 233 3131

www.ferrisbritton.com

San Francisco,
Californië, USA

Demler, Armstrong & Rowland, LLP

Contact: John R. Brydon
@: bry@darlaw.com
T: +1 415 949 1900

www.darlaw.com

San Francisco, California, USA

Dillingham & Murphy

Contact: Patrick J. Hagan
@: pjh@dillinghammurphy.com
T: +1 415 277 2716

www.dillinghammurphy.com

San Francisco (Walnut Creek), California, USA

Brothers Smith LLP

Contact: Roger Brothers
@: rbrothers@brotherssmithlaw.com
T: +1 925 944 9700

www.brotherssmithlaw.com

Seattle, Washington, USA

Johnson Graffe Keay Moniz & Wick, LLP

Contact: John Graffe
@: johng@jgkmw.com
T: +1 206 223 4770

www.jgkmw.com

 

Wilt u een overzicht ontvangen van onze Primeruscollega's in:

  • Azië en Oceanië
  • Europa, Midden-Oosten en Afrika
  • Zuid-Amerika?

Vul dan het aanvraagformulier hieronder in.

 

Onderstaande gegevens verwerken wij met uw toestemming, u kunt uw toestemming altijd weer intrekken. Lees ook onze privacyverklaring.

Velden met een * zijn verplicht

Blijf op de hoogte

Wilt u graag op de hoogte blijven van de actuele juridische ontwikkelingen?

Meldt u aan voor de nieuwsbrief

Of volg ons op LinkedIn

Bel mij

Vul hier uw naam en telefoonnummer in en wij bellen u zo spoedig mogelijk.
Onderstaande gegevens verwerken wij met uw toestemming, u kunt uw toestemming altijd weer intrekken. Lees ook onze privacyverklaring.