Nieuws, Blog en Publicaties

De advocaten van Russell Advocaten schrijven geregeld over actuele juridische ontwikkelingen. Hieronder vindt u een overzicht van onze blogs, nieuwsbrieven, boeken en artikelen.

Lees meer

Uw advocaat

mr. drs. Reinier W.L. Russell
mr. drs. Reinier W.L. Russell
managing partner

Reinier Russell adviseert nationale en internationale bedrijven in alle facetten van de dagelijkse bedrijfsvoering. Hij is breed gespecialiseerd in kwesties rond ondernemingen, personeel, vastgoed en overheid. Hij is sinds 1990 advocaat. Tevens is hij gecertificeerd mediator.
 

@: reinier.russell@russell.nl
t: +31 20 301 55 55


Onze Primeruscollega's in Noord-Amerika Oost

Publicatiedatum: 15 oktober 2019

Russell Advocaten beschikt via Primerus over een wereldwijd netwerk van advocaten die borg staan voor kwaliteit. Maak kennis met enkele van onze Primeruscollega's in Canada en het oosten van de Verenigde Staten.
 

Montreal, Canada

Greenspoon Bellemare

Contact: Howard Greenspoon
@hgreenspoon@gplegal.com
T: +1 514 499 9400

www.gplegal.com

Atlanta, Georgia, USA

Krevolin & Horst, LLC

Contact: Douglas P. Krevolin
@: krevolin@khlawfirm.com
T: +1 404 888 9700

www.khlawfirm.com

Boca Raton, Florida, USA

Hodkin Stage Ward, PLLC

Contact: Adam Hodkin
@: ahodkin@hswlawgroup.com
T: +1 561 810 1600

www.hswlawgroup.com

Boston,
Massachusetts, USA

Rudolph Friedmann LLP

Contact: James L. Rudolph
@: jrudolph@rflawyers.com
T: +1 617 723 2200

www.rflawyers.com

Charleston, South Carolina, USA

Rosen Hagood

Contact: Alice F. Paylor
@: apaylor@rosenhagood.com
T: +1 843 577 6726

www.rosenhagood.com

Charlotte, North Carolina, USA

Horack, Talley, Pharr & Lowndes, P.A.

Contact: Clayton S. Curry
@: scurry@horacktalley.com
T: +1 704 377 2500

www.horacktalley.com

Haddonfield, New Jersey, USA

Thomas Paschos & Associates, P.C.

Contact: Thomas Paschos
@: tpaschos@paschoslaw.com
T: +1 856 354 1900

www.paschoslaw.com

Hartford, Connecticut, USA

Szilagyi & Daly

Contact: Frank Szilagyi
@: fszilagyi@sdctlawfirm.com
T: +1 860 541 5502

www.sdctlawfirm.com

Melbourne, Florida, USA

Widerman Malek, P.L.

Contact: Mark F. Warzecha
@: mfw@uslegalteam.com
T: +1 321 255 2332

www.legalteamusa.net

Miami, Florida, USA

Agentis Legal Advocates & Advisors

Contact: Robert P. Charbonneau
@: rpc@agentislaw.com
T: +1 305 722 2002

www.agentislaw.com

Miami, Florida, USA

Nicklaus & Associates, P.A.

Contact: Edward R. Nicklaus
@: edwardn@nicklauslaw.com
T: +1 305 460 9888

www.nicklauslaw.com

New York, New York, USA

Ganfer Shore Leeds & Zauderer LLP

Contact: Mark A. Berman
@: mberman@ganfershore.com
T: +1 212 922 9250

www.ganfershore.com

New York, New York, USA

Barton LLP

Contact: Roger E. Barton
@: rbarton@bartonesq.com
T: +1212 687 6262

www.bartonesq.com

New York, New York, USA

Lewis Johs Avallone Aviles, LLP

Contact: Frederick C. Johs / Thomas J. Dargan
@: fcjohs@lewisjohs.com
      tjdargan@lewisjohs.com
T: +1 212 233 7195

www.lewisjohs.com

Orlando, Florida, USA

Mateer Harbert, P.A.

Contact: Kurt E. Thalwitzer / Brian L. Wagner
@: kthalwitzer@mateerhartbert.com
    bwagner@mateerharbert.com
T: +1 407 425 9044

www.mateerharbert.com

Philadelphia,
Pennsylvania, USA

Earp Cohn P.C.

Contact: Richard B. Cohn
@: rbcohn@earpcohn.com
T: +1 215 963 9520

www.earpcohn.com

Pittsburgh,
Pennsylvania, USA

Rothman Gordon

Contact: William E. Lestitian
@: wlestitian@rothmangordon.com
T: +1 412 338 1116

www.rothmangordon.com

Raleigh, North Carolina, USA

Smith Debnam Narron Drake Saintsing & Myers, LLP

Contact: Byron L. Saintsing
@: bsainstsing@smithdebnamlaw.com
T: +1 919 250 2000

www.smithdebnamlaw.com

Richmond (Glen Allen), Virginia, USA

Goodman Allen Donnelly

Contact: G. Wythe Michael, Jr.
@: wmichael@goodmanallen.com
T: +1 804 346 0600

www.goodmanallen.com

Roseland, New Jersey, USA

Mandelbaum Salsburg P.C.

Contact: Robin F. Lewis
@: rlewis@lawfirm.ms
T: +1 973 736 4600

www.lawfirm.ms

Southport, Connecticut, USA

Brody Wilkinson PC

Contact: Thomas J. Walsh, Jr.
@:twalsh@brodywilk.com
T: +1 203 319 7100

www.brodywilk.com

Tampa, Florida, USA

Bivins & Hemenway, P.A.

Contact: Robert W. Bivins
@: bbivins@bhpalaw.com
T: +1 813 643 4900

www.bhpalaw.com

Tampa, Florida, USA

Ogden & Sullivan, P.A.

Contact: Timon V. Sullivan
@: tsullivan@ogdensullivan.com
T: +1 813 223 5111

www.ogdensullivan.com

Washington, DC, USA

Stewart and Stewart

Contact: Terence P. Stewart
@: tstewart@stewartlaw.com
T: +1 202.315.0765

www.stewartlaw.com

Wilt u een overzicht ontvangen van onze Primeruscollega's in:

  • Azië en Oceanië
  • Europa, het Midden Oosten en Afrika
  • Zuid-Amerika?

Vul dan het aanvraagformulier hieronder in.

 

Onderstaande gegevens verwerken wij met uw toestemming, u kunt uw toestemming altijd weer intrekken. Lees ook onze privacyverklaring.

Velden met een * zijn verplicht

Blijf op de hoogte

Wilt u graag op de hoogte blijven van de actuele juridische ontwikkelingen?

Meldt u aan voor de nieuwsbrief

Of volg ons op LinkedIn

Bel mij

Vul hier uw naam en telefoonnummer in en wij bellen u zo spoedig mogelijk.
Onderstaande gegevens verwerken wij met uw toestemming, u kunt uw toestemming altijd weer intrekken. Lees ook onze privacyverklaring.