Nieuws, Blog en Publicaties

De advocaten van Russell Advocaten schrijven geregeld over actuele juridische ontwikkelingen. Hieronder vindt u een overzicht van onze blogs, nieuwsbrieven, boeken en artikelen.

Lees meer

Uw advocaat

mr. drs. Reinier W.L. Russell
mr. drs. Reinier W.L. Russell
managing partner

Reinier Russell adviseert nationale en internationale bedrijven in alle facetten van de dagelijkse bedrijfsvoering. Hij is breed gespecialiseerd in kwesties rond ondernemingen, personeel, vastgoed en overheid. Hij is sinds 1990 advocaat. Tevens is hij gecertificeerd mediator.
 

@: reinier.russell@russell.nl
t: +31 20 301 55 55


Onze Primeruscollega's in Noord-Amerika Midden

Publicatiedatum: 18 september 2019

Russell Advocaten beschikt via Primerus over een wereldwijd netwerk van advocaten die borg staan voor kwaliteit. Maak kennis met enkele van onze Primeruscollega's in Canada en het midden van de Verenigde Staten.
 

Winnipeg, Canada

Pullan Kammerloch Frohlinger Lawyers

Contact: Thomas G. Frohlinger
@: tfrohlinger@pkflawyers.com
T: +1 204 956 0490

www.pkflawyers.com

Birmingham,
Alabama, USA

Christian & Small LLP

Contact: Duncan Y. Manley
@: dymanley@csattorneys.com
T: +1 205 795 6588

www.csattorneys.com

Chicago, Illinois, USA

Lipe Lyons Murphy Nahrstadt & Pontikis Ltd.

Contact: Bradley C. Nahrstadt / Raymond Lyons, Jr.
@: rl@lipelyons.com
     bcn@lipelyons.com
T: +1 312 448 6230

www.lipelyons.com

Cleveland, Ohio, USA

Schneider Smeltz Spieth Bell LLP

Contact: James D. Vail
@: jvail@sssb-law.com
T: +1 216 696 8600

www.sssb-law.com

Dallas, Texas, USA

Downs·Stanford, P.C.

Contact: Jay R. Downs
@: jdowns@downsstanford.com
T: +1 214 748 7900

www.downsstanford.com

Detroit, Michigan, USA

Demorest Law Firm, PLLC

Contact: Mark S. Demorest
@: mark@demolaw.com
T: +1 248 723 5500

www.demolaw.com

Fort Worth, Texas, USA

Moses, Palmer & Howell, LL.P.

Contact: David A. Palmer
@: dpalmer@mph-law.com
T: +1 817 255 9100

www.mph-law.com

Grand Rapids, Michigan, USA

Buchanan & Buchanan P.L.C.

Contact: Robert J. Buchanan
@: rjb@buchananfirm.com
T: +1 616 458 2464

www.buchananfirm.com

Grand Rapids, Michigan, USA

Bos & Glazier, PLC

Contact: Carole D. Bos
@: cbos@bosglazier.com
T: +1 616 458 6814

www.bosglazier.com

Houston, Texas, USA

Donato, Minx, Brown & Pool, P.C.

Contact: Robert D. Brown / Aaron M. Pool
@: bbrown@donatominxbrown.com
      apool@donatominxbrown.com
T: +1 713 877 1112

www.donatominxbrown.com

Kansas City, Missouri, USA

Foland, Wickens, Roper, Hofer & Crawford, P.C.

Contact: Scott D. Hofer
@: shofer@fwpclaw.com
T: +1 816 472 7474

www.fwpclaw.com

Lexington, Kentucky, USA

Fowler Bell PLLC

Contact: John E. Hinkel, Jr.
@: jhinkel@fowlerlaw.com
T: +1 859 554 2877

www.fowlerlaw.com

Milwaukee,
Wisconsin, USA

Kohner, Mann & Kailas, S.C.

Contact: Steve Kailas
@: skailas@kmksc.com
T: +1 414 962 5110

www.kmksc.com

Nashville, Tennessee, USA

Spicer Rudstrom PLLC

Contact: Richard E. Spicer
@: info@spicerfirm.com
T: +1 615 259 9080

www.spicerfirm.com

New Orleans & Baton Rouge, Louisiana, USA

Gordon Arata Montgomery Barnett

Contact: John Y. Pearce
@:jpearce@gamb.law
T: +1 504 582 1111

Website: www.gamb.law

New Orleans & Baton Rouge, Louisiana, USA

Degan, Blanchard & Nash PLC

Contact: Sidney W. Degan, III
@: sdegan@degan.com
T: +1 504 529 3333

Website:  www.degan.com

Oklahoma City,
Oklahoma, USA

Dunlap Codding

Contact: Douglas J. Sorocco
@: dsorocco@dunlapcodding.com
T: +1 405 607 8600

www.dunlapcodding.com

Wilt u een overzicht ontvangen van onze Primeruscollega's in:

  • Azië en Oceanië
  • Europa, het Midden Oosten en Afrika
  • Zuid-Amerika?

Vul dan het aanvraagformulier hieronder in.

 

Onderstaande gegevens verwerken wij met uw toestemming, u kunt uw toestemming altijd weer intrekken. Lees ook onze privacyverklaring.

Velden met een * zijn verplicht

Blijf op de hoogte

Wilt u graag op de hoogte blijven van de actuele juridische ontwikkelingen?

Meldt u aan voor de nieuwsbrief

Of volg ons op LinkedIn

Bel mij

Vul hier uw naam en telefoonnummer in en wij bellen u zo spoedig mogelijk.
Onderstaande gegevens verwerken wij met uw toestemming, u kunt uw toestemming altijd weer intrekken. Lees ook onze privacyverklaring.